Hakkımda

Ben daha yeni doğmuş bir kızı olan, 3 yıldır evli, Sığacık Kaleiçi’nde adı La Rosa Pansiyon ve Butik; Üst Katı 4 odalı 9 yataklı bir pansiyon alt katı da Bayan Giyimi üzerine dükkan sahibi olan nacizhane bir kişiyim.

Yıllarca Bilişim sektörüne hizmet verdim ve halen daha devam ediyorum. Aktif olarak kullanılan bir market otomasyonum, 2 farklı e-ticaret yazılımım ve bir sürü yaptığım site var.
Yıllarını bu aletler karşında geçirenler bilir ve anlar malesef bende o hafıza kaybı yaşıyanlardanım.
Kısacası yaptığın siteler neler vs. gibi sorular sorulunca, unutuyorum yada yaptığım siteler değiştirilmiş hatta kapanmış olabiliyor.
O yüzden eski yaptıklarımı değil bundan sonra yaptığım siteleri burada yayınlamaya özen göstericem.

Bu arada bu sitelerin hatta bu blog sayfasının yayınlandığı sunucu konusunda, hayatımın hemen hemen her evresinde var olan ve varlığı ile beni mutlu eden çok sevgili dostum Evren BETİMEN’e teşekkür ediyorum.

Sitelerin SEO, Adwords, Social Media vb. konularında yardımcı olan aile dostumuz ve varlığı ile gerçekten bizleri mutlu eden Kahraman KURUCAN’a, Sitelerin grafik ve grafikerlik ihtiyaçlarını karşılamamda bana yardımcı olan çok sevgili eşim Emine KİBRİT’e teşekkür ediyorum.

Bu arada unutmadan bir kaç teşekkür daha gelsin 🙂
Bana C# ve .NET dillerini öğrenmem için yardımcı olan çok sevgili eski Bilge Adam Çalışanı Ali Süleyman TOPUZ hocam’a, Bir fiil hiç bilmediğim bir dil olan AngularJs ve NodeJs konusunda beni cesaretlendirip öğrenmemde rol oynayan Serkan KOCAMAN’a teşekkür ederim.